spinner

Viac informácií­ →

Nádherný 4-izbový byt vo vynikajúcej lokalite Poprad, TOP STAV - Náš typ pre vás - ODPORÚČAME !!!

Ulica: Poprad
Mestská časť: Poprad
Obec: Poprad
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Prenájom
Typ bytu: 4-izbový byt
  • 500 €/mesiac
  • s energiami

Popis nehnuteľnosti

REALITY TATRY - ponúka na prenájom krásny 4-izbový podkrovný byt na sídlisku Juh I.-II. vo vynikajúcej lokalite. Nachádza sa v bytovom dome bez výťahu, bytový dom je zateplený a je to tehlová bytovka. Výmera bytu je 97,86 m2 s balkónom. Orientácia balkóna je na juh spoločne s oknom v tejto izbe. Ostatné okná sú strešné a to zaručuje, že svetlo v byte je počas celého dňa. Celková orientácia bytu je S/J. K bytu je možnosť prenajať garáž na prízemí s výmerou 52 m2. Parkovanie je možné za bytovým domom alebo ak si prenájme nový nájomca aj garáž, tak priamo v garáži. Byt sa ponúka na dlhodobý prenájom, minimálne 1 rok.
Dispozícia bytu je: 
- vstupná chodba, hala, kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou s regálmi a keramickou dlažbou, 3 izby, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, veľký odkladací priestor s pohodlným výstupom po vysúvacom skladacom rebríku.
V byte sú vymenené všetky drevené strešné okná za kvalitné plastové, nové plávajúce podlahy v každej izba a kuchyni. Pri vstupe, WC a kúpeľni je položená keramická dlažba. Keramický obklad je vkusne uložený kuchyni, kúpeľni. Kúpeľňa má dvoj umývadlo, vaňu a sprchovací kút. Kuchynská linka je po rekonštrukcií a kuchyňa je vybavená novou elektrickou pecou (varná doska, rúra). Celý byt je kompletne vymaľovaný.
Budúci nájomca si prehlási dodávku elektriny na svoje meno, voda má samostatné meranie a mesačná záloha pre 3 osoby je 40,-€, ktorá je raz ročne vyúčtovaná podľa skutočnej spotreby. Byt má samostatné kúrenie na elektrický kotol a nájomca si svoju spotrebu reguluje podľa potreby. Príprava teplej úžitkovej vody je elektrický bojler umiestnený mimo bytu.
Lokalita kde sa nachádza byt je vo vynikajúcej občianskej vybavenosti. ZŠ a MŠ, nákupné strediska, zastávka MHD, blízkosť väčších nákupných stredísk Liedl, Kaufland, Výkrik. Dostupnosť do centra mesta linkami MHD alebo 15 minút peši.
Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. 
Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityTatry.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
98 m2
Úžitková plocha:
98 m2
Zastavaná plocha:
98 m2
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Výťah:
nie
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Internet:
áno - wi-fi
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Zdroj tepla:
zemný plyn
Príprava teplej vody:
súbežne s ÚK

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti