spinner

Viac informácií­ →

Rodinný dom s dvojgarážou vo Vlkovej so slnečným pozemkom 803 m2 - ODPORÚČAME

Ulica: Vlková
Obec: Vlková
Okres: Kežmarok
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
  • 109 900 €

Popis nehnuteľnosti

REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 20 ročný rodinný dom v Podtatranskej obci Vlková okres Kežmarok. Dom sa nachádza na okraji obce v tichej lokalite, dostatočne vzdialený od hlavnej cesty, ktorá vedie cez obec. Je to posledný dom na ulici. Nachádza sa na pozemku o výmere 803 m2. Z tejto výmery tvoria zastavané plochy a nádvoria 586 m2 a záhrada 217 m2. Pozemok je mierne svahovitý a celý oplotený. Dom je napojený na rozvod plynu, elektrina 220/380V, voda je vlastná studňa (18 m) a kanalizácia vlastný septik, pravidelne čistený cca 50 m3. Kúrenie je ústredné s možnosťou použitia plynového kotla a kotla na pevné palivo. Príprava teplej úžitkovej vody elektrickým bojlerom. Prístup je po miestnej komunikácií.
Dom je jednoposchodový s predsieňou, podkrovie výborne výškovo vyriešené, je podpivničený. Má 1x kuchyňu, 1x kúpeľňa s WC, 1x samostatná kúpeľňa, 1x samostatné WC, 5x izba. Z oboch podkrovných izieb je východ na spoločný balkón orientovaný na juh. V pivnici sa nachádza garáž pre dve automobily, práčovňa, kotolňa, dve pivnice, skladový priestor pod schodiskom. Podlahy drevené vo všetkých izbách (jespyl), chodby, schodište a kuchyňa PVC podlahy, kotolňa betónový poter, ostatné miestnosti keramická dlažba. Okná sú drevené pôvodné, strecha azbestová krytina. 
Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova s dvoma miestnosťami, ktorá aj dnes slúži ako sklad a ešte jedna studňa

CENA: 109 900 €


Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507.
Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našej stránke www.realitytatry.sk alebo www.realitypopradtatry.sk.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
803 m2
Zastavaná plocha:
108 m2
Typ pozemku:
mierne svahovitý
Príjazd:
asfaltová cesta
Samostatný prístup:
áno
Počet izieb:
5
El. napätie:
230/400V
Voda:
verejný vodovod
Materiál:
tehla

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti