spinner

Viac informácií­ →

O nás

NAŠE MOTTO: "Niet nad spokojného klienta ..... "

Sme realitná kancelária zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja a prenájmu nehnuteľností s komplexným riešením pre vás a vašu nehnuteľnosť. Realitnou činnosťou sa naša kancelária a to v plnom rozsahu so zabezpečením komplexného servisu zaoberá od roku 2004 od kedy patríme medzi najdlhšie pôsobiace realitné kancelárie na trhu s nehnuteľnosťami v regióne Poprad - Tatry - Spiš - Liptov.

Spolupracujeme s renomovanými realitnými spoločnosťami pôsobiacimi na Slovensku s dlhoročnou tradíciou, čím vám vieme zabezpečiť spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti nie len v regióne Poprad - Tatry - Spiš - Liptov, ale prakticky na celom Slovensku.

Sme dlhoročným dôveryhodným partnerom bankových inštitúcii čím máte u nás zabezpečenú potrebnú kvalifikovanú komunikáciu, poradenstvo, konzultáciu v prípade potreby zabezpečenia finančných prostriedkov prostredníctvom bankového úveru formou hypotéky alebo spotrebného úveru ako aj stavebného úveru alebo medziúveru.

Našim klientom poskytujeme odbornú poradenskú činnosť pri predaji a prenájme nehnuteľnosti. Pri kúpe a prevode nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie vychádzame v maximálne možnej miere v ústrety klientovi, či už so zabezpečením potrebných úradných dokumentov na všetkých úradoch, vyhotovením všetkých druhov zmlúv, podaním návrhu kúpnych a záložných zmlúv na katastrálnom úrade, protokolárnym odovzdaním a prevzatím nehnuteľnosti.

Vyriešime vaše požiadavky od A - Z. V prípade vzájomnej dohody, odkúpime vašu nehnuteľnosť. Vybavíme za vás agendu spojenú s prevodom nehnuteľnosti, zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku pre banku, vypracujeme posudok potrebný k dedičstvu, vysporiadaniu majetku .... Stačí ak navštívite našu kanceláriu v polyfunkčnej budove MONACO na ulici Francisciho 22, v Poprade, z hornej strany od obchodného domu FÓRUM, kde sme pre vás pripravili príjemné prostredie a lepšiu prístupnosť s možnosťou parkovania osobným vozidlom priamo pri kancelárii.

Zavolajte na tel. číslo: +421-903 99 30 99, alebo nás kontaktujte na našej emailovej adrese klein@realitytatry.sk my sa Vám čo najskôr ozveme.

Čo získate ak sa rozhodnete zrealizovať predaj vašej nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu?

  • Vypracovanie kúpnej zmluvy - ZDARMA -
  • Vypracovanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností - ZDARMA -
  • Podanie návrhu kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - ZDARMA -
  • Nafotenie vašej nehnuteľnosti a spracovanie fotodokumentácie - ZDARMA -
  • Prezentácia vašej nehnuteľnosti na platených internetových portáloch - ZDARMA -
  • Obhliadky vašej nehnuteľnosti so záujemcami, až do realizácie bez obmedzenia - ZDARMA -
  • V prípade financovania nehnuteľnosti cez úver konzultácia s bankovými inštitúciami - ZDARMA -
  • Dobré dôvody prečo sa rozhodnúť pre našu realitnú kanceláriu !!!