spinner

Viac informácií­ →

Rozostavaný rodinný dom pod Vysokými Tatrami - Stráne pod Tatrami

Ulica: Stráne pod Tatrami
Obec: Stráne pod Tatrami
Okres: Kežmarok
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
  • 46 900 €

Popis nehnuteľnosti

REALITY TATRY ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v podtatranskej obci Stráne pod Tatrami, blízko okresného mesta Kežmarok. Rodinný dom je v osobnom vlastníctve, umiestnený je na okraji obce (mimo lokalitu rómskych spoluobčanov) a v tejto dobe je cezpoľná cesta do golfového areálu Royal Valley vzdialeného cca 1,2 km. V budúcnosti sa plánuje prepojenie oboch obcí, hlavne po naplnení stavebných kapacít v obci Malý Slavkov. To znamená rozšírenie výstavby v tejto obci. Preto sa dá hovoriť o investície do budúcnosti, do novo rozvíjajúcej lokalite priamo pod Vysokými Tatrami.
Rodinný dom je postavený vo svahovitom teréne a veľmi dobré osadený do tohto svahu. Je to 3-podlažný dom, ktorý pre nového majiteľa dáva možnosť vybudovať minimálne dve bytové jednotky, teoretický aj tri. Dá považovať za dvojgeneračný rodinný dom a spodnú časť využiť aj na podnikanie. 1 poschodie a podkrovie má balkón. Dom je už zastrešený, ale azbestová krytina hoci je vo veľmi dobrom stave, už v dnešnej dobe nespĺňa kritéria tejto doby. Z tohto dôvodu by bolo dobré do budúcna použiť inú krytinu. Drevený krov je vo vynikajúcom stave. 
Každé poschodie ma dispozíciu 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa a WC. Na 1. poschodí priamo z ulice je garáž. Je to hrubá stavba. Plyn a elektrina sú priamo na pozemku, okrem vody, ktorá je v dosahu 10 m od pozemku, na druhej strane miestnej komunikácie, je to verejný vodovod. 
Výmera pozemku – zastavané plochy – 541 m2, výmera pozemku pred domom (súčasť predaja) 115 m2. Celková výmera pozemok je 656 m2. Zastavaná plocha 141 m2, uýitková plocha celkom 380 m2. Prístupová komunikácia je asfaltová a samostatný prístup k domu je z oboch strán ulice. 
Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes. 
Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk a realitypopradtatry.sk.
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
380 m2
Úžitková plocha:
380 m2
Plocha pozemku:
656 m2
Zastavaná plocha:
141 m2
Typ pozemku:
prevažne svahovitý
Príjazd:
asfaltová cesta
Samostatný prístup:
áno
Počet poschodí:
3
Garáž:
áno - 1
Elektrická prípojka:
na pozemku
Plynová prípojka:
na pozemku
Vodovodná prípojka:
v dosahu
Kanalizačná prípojka:
v dosahu
Materiál:
Zmiešané

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti