spinner

Viac informácií­ →

Viacúčelové priestory na prenájom v rekreačnom objekte v lokalite Telgárt - Odporúčame !!!

Ulica: Telgárt
Obec: Telgárt
Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Domy
Typ: Prenájom
Typ domu: Chata
  • 3,50 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

REALITY TATRY ponúka na prenájom priestory vhodné na širokú možnosť využitia. Tieto priestory sú vhodné na bývanie, alebo ako rekreačný objekt, chata, penzión, kancelárske alebo skladové priestory, prípadne na malú výrobnú činnosť. Priestory je možné prenajať aj samostatne po dohode a možnosti dispozičného riešenia.

Veľkosť úžitkovej plochy je podľa možnosti od 130 m2 do 340 m2, k tomu je garáž s výmerou 18 m2. Ďalej je na pozemku umožnené parkovanie pre osobné motorové vozidla a celkovou výmerou 36 m2. Vstup pozemok je z hlavnej cesty 1 triedy.

Prízemie je plne funkčné so všetkými sieťami.  Dispozícia prízemia je vstupná hala s výmerou 28 m2, veľká izba s výmerou 47 m2, kuchyňa s jedálňou s výmerou 40m2, dve kúpeľne s WC, suchá fínska sauna a hydro masážna vaňa. Na prízemí sa nachádza aj  samostatná bytová jednotka so samostatným vchodom. Dispozícia tejto bytovej jednotky je: izba so sociálnym zariadením a kuchynským kútom.

Na poschodí sú dve pripravované kúpeľne a ďalší priestor, ktoré je možné  po dohode upraviť na konkrétny účel a potreby nového nájomcu.

Na prízemí bola realizovaná kompletne nová elektroinštalácia, ktorá prebieha v tomto období aj na poschodí. Všetky priestory, ktoré sa nachádzajú v samostatne stojacom objekte so zastavanou plochou 200 m2, sa nachádzajú na začiatku obce a to všetko na oplotenom pozemku, ktorý má výmeru 1 000 m2. Cena za prenájom 3,50 €/m2 bez energií.

Neváhajte a obhliadku nehnuteľnosti si dohodnite už dnes.

Všetky bližšie informácie získate a obhliadku dohodnete v našej realitnej kancelárií REALITY TATRY, budova MONACO, ul. Francisciho 22, Poprad a na tel. čísle 0911 132 507. Ďalšiu aktuálnu ponuku nájdete na našich stránkach realitytatry.sk. a realitypopradtatry.sk.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Reality Tatry.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
130 m2
Úžitková plocha:
130 m2
Plocha pozemku:
1000 m2
Príjazd:
asfaltová cesta
Samostatný prístup:
áno
Počet izieb:
3
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Zariadenie:
čiastočne
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Materiál:
Zmiešané
Vykurovanie:
ústredné kúrenie
Zdroj tepla:
teplo z kotolne
Príprava teplej vody:
súbežne s ÚK

Pozrieť na mape

Maklér

Radi Vám poradíme